Franchise

Kendi etimizi kendimiz üretiyoruz

Bolkes Döner markası, sadece tüketiciyi değil yatırımcısını da düşünen bir sistem üzerine kurgulanmıştır. Bu nedenle yatırımcı adayları için birçok fırsatı da içerisinde barındırmaktadır. Bolkes Döner’in en önemli hedeflerinden birisi de halkımıza, içinde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek herhangi bir katkı maddesi içermeyen, kıymasız, hilesiz ve %100 yaprak et dönerden oluşan kaliteli ürün sunmaktır. Tüm kalite ve helal sertifikalara sahip olan Bolkes Döner markamız, kurulum aşamasından başlayarak faaliyete geçtikten sonrası için bile yatırımcısına destek sağlayacak organizasyonu ve tecrübeyi bünyesinde barındırmaktadır.

Bolkes Döner 'Yeni Nesil Franchise'

Bolkes Döner için franchise başvurusu yapan adaylarımız için uzman ekibimiz tarafından ücretsiz lokasyon analizi yapılmakta, uygun konum bulunması durumunda daha sonraki aşamalara geçilmektedir. Bolkes Döner franchise noktalarında sabit giderleri azaltmak adına self servis ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sözmer Grup tarafından kurulan Bolkes Döner markasının en büyük özelliklerinden birisi de yatırımcı ve tüketicinin ekonomik koşullardan etkilenmesini en aza indirgemektir.

Bolkes Döner'de kullandığımız etlerimiz sinirlerinden ayrılmış, içerisinde kemik v.b parçalar karışmayacak şekilde özellikle hazırlanmaktadır. Bolkes Döner franchise noktalarında satışı yapılan ekmeklerimiz özel olarak hazırlanmaktadır ve markamıza özeldir. Ürünlerimiz %100 yaprak et dönerdir. Ürünlerimiz tüm denetimlere açıktır. Döner için hazırlanan etlerimiz soğuk zincir ile franchise noktalarına sevk edilmektedir.

Lokasyon Analizi Desteği
Mimari ekibimizin hazırladığı konsept ile yatırımcıya inşaat ve kurulum aşamasında destek verilmektedir. Franchise açılacak nokta için özel kullandığımız program ile sağlıklı bilgilendirme yapmaktayız.

Merkez olarak, Bolkes Döner markasına yatırım yapan tüm yatırımcılarımıza reklam v.b konularda yönlendirici olarak yol göstermekteyiz. Uzman saha ekibimiz işletme reçetesi ile yatırımcıya her zaman destek vermektedir.

Franchise Süreci

 • Yatırımcı Adaylarında Aranan Özellikler

  Bolkes Döner olarak, hayallerinin peşinden koşan, girişimci bir ruha ve başarma azmine sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup olmaksızın, yatırımın gerektirdiği finansal kaynakları temin edebilen aynı zamanda değişen teknolojiye ayak uydurup sürekli öğrenmeye açık işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

 • Eğitim

  Seçimi belirlenmiş ve ön protokolü imzalanmış işletmeci adayı, Bolkes Döner Ekibi tarafından verilecek olan açılış öncesi eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir. Faaliyet dönemi içerisinde verilecek eğitimlere mücbir sebepler dışında katılım şartı aranır.

 • Destek Hizmetlerimiz

  İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

 • BOLKES DÖNER Yatırım Şartları

  Yatırım bedeli, BOLKES DÖNER ®️ için 190 bin 250 bin TL (KDV hariç) aralığındadır. . Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5+5 yıl olup teknolojik çağa ve değişen dünyaya ayak uydurma adına ilk yıldan itibaren yıllık sözleşme güncellemesi yapılmaktadır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden royalty alınmamaktadır.