Bolkes Döner, et ürünlerini doğrudan fabrikada üreterek şubelerine ulaştırmaktadır. Et ürünlerinin üretildiği tesislerimiz tüm kalite ve helal sertifikalarına sahip olup sürekli denetlenmektedir. Bolkes Döner markası 20 yıla yakın süredir franchise sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde görev almış profesyonellerden oluşmaktadır.
Ürünlerimizde kesinlikle hile yoktur. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir. Fazla yağ tüketimi kalp sağlığına zararlıdır. Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri ile alakalı %30 yağ oranı belirlemiştir. Firmamız %27 yağ oranı ile kalp dostu bir ürün imal etmiştir. Ürünlerimizde kesinlikle Su Tutucu, Kimyasal Katkı Maddesi, MSG ve benzeri hiçbir sağlıksız ürün kullanılmamaktadır. Ürünlerimizin satış fiyatının ucuz olmasının nedeni; kendi imalathanelerimizde üretiyor ve bayilerimize maliyet fiyatına gönderiyor olduğumuz için et fiyatlarımız düşüktür. Konseptimiz gereği self servis satış yaptığımız için personel maliyetlerimizin düşük olması, az kâr marjı ile işletmeye para kazandırmak üzerine kurulu bir sistemdir. Kurmuş olduğumuz sistem az kâr marjı ile çok ürün satma üzerine kurulu sürümden kazanma mantığı ile çalışmaktadır.
Bolkes Döner markası olarak uygun konsept bedelleri, yatırımcı adaylarımıza sunulmaktadır. Bayilere sürekli franchise tecrübe ve eğitim desteği verip iş geliştirme yapılmaktadır. BOLKES DÖNER olarak bizler bayilerimizi ailemizin birer üyesi olarak görüp en iyi konsepti en uygun bedele temin etmekte, makul isim hakkı bedeli ile yatırımcılarını teşvik edici bir politika izlemekteyiz. Bayilik verildikten sonra düzenli bayi ziyaretleri yapılıp, işletme reçetesi anlatılıp ve uygulanıp, bayinin para kazanır düzeye çıkartılması için franchise ve eğitim desteği verilmektedir. İşletmelerimize girdiğinizde para kazanan mutlu işletmeciler, güler yüzlü personel ve sağlıklı, temiz bir ortam sizleri karşılıyor olacak. Sistemimizi kurgularken; uygun ve kaliteli üründen mutlu müşteriler, uygun tedarik/sürümden kazançtan dolayı para kazanan mutlu işletmeciler ve işini iyi yapmanın verdiği mutluluğu yaşayan BOLKES DÖNER’in bulunduğu mutlu üçgen oluşturmayı hedefledik ve bunu başardık.
Her işletmenin büyüklüğüne ve kendine özgün durumlarından dolayı işletme maliyetleri farklılıklar göstermektedir. (Örn; Bacası olan bir dükkân tutulduğunda baca imal maliyeti otomatik olarak düşecektir. 100m2 bir dükkâna gereken masa sandalye sayısı ile 200m2 bir dükkâna gereken masa sandalye sayısı aynı olmayacak.) Bu farklılıklar dolayısıyla işletmeler yaklaşık olarak yatırım bedeli 190 bin TL ile 250 bin TL (KDV hariç) arasında olmaktadır.
Bolkes Döner isim hakkı bedeli 50.000+KDV olarak belirlemiştir.
İşletme; verilen işletme reçetesini harfiyen uygular, ticaretin gereklerini yerine getirir ve ekstrem bir durumla karşılaşmadığı sürece yatırım bedelini 12-24 ay süresinde geri dönüşünü sağlayacağını ön görmekteyiz.
Ürünler bayi tarafından firmaca kendisine verilen sistemden kullanıcı adı ve şifre ile siparişini verip ödemesini yaptıktan sonra bayiye polar araçları ile teslim edilecektir. Sevkiyat soğuk zincirin kırılmamasına dikkat edilerek yapılmaktadır. Üretim ve sevkiyat zincirimiz tamamen firmamıza aittir.
20 yıllık gıda tecrübemiz ve 10 yıllık franchise tecrübemizle; genç, dinamik aynı zamanda tecrübeli bir kadro ile farklı markalarda ekip olarak çalışıp Türkiye ve dünya çapında markalar oluşturmuş bir kadroyuz. Bu kadro ile kendimize ait inandığımız, en iyi bildiğimiz işi yapacağımız, BOLKES DÖNER çatısı altında bir araya geldik. Bu tecrübe ile BOLKES DÖNER’i kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye ve dünyada tanınır bir marka haline getireceğiz. Sektörde edindiğimiz tecrübe şu ki; müşteri, bayi ve merkez mutlu ise bu markanın bir dünya markası olması kaçınılmaz bir sonuçtur.
Ürünlerimizle alakalı; ‘’ISO22000, ISO14001, ISO9001, ISO10002, OHSAS 18001, HELAL’’ sertifikalarımız mevcuttur. Ürünlerin tamamı bu standartlar doğrultusunda üretilmekte ve misafirlerimize sunulmaktadır.
Bolkes Döner markasını yatırımcısına kazandıran ve müşterisini mutlu eden sistem üzerine kurguluyoruz. Bu nedenle gerek ürün çeşitliliğinde gerekse konseptte süreç içerisinde oluşabilecek ihtiyaçlara göre değişiklik yapılabilir.
Şubelerimizin açıldığı bölgede oluşacak talebe göre et dönerin yanı sıra tavuk döneri de müşterilerimize sunuyoruz. Kırmızı et dönerde olduğu gibi tavuk dönerde de en kaliteli ürün en uygun fiyata sizlere sunulmaktadır.
Soslu döner, özellikle şubelerimizin yemek sepetindeki hacminin artırmak amacıyla satışa sunduğumuz bir üründür. Bu çeşitlilikte 30 cm ve 45 cm boyutlarında gramajlarına göre özel soslu ve özel mayonezli dürüm satışımız olacaktır.